4.7 uit 5 op basis van 1468 reviews
Vintage Finds

Vintage Finds

De tweede editie van Vintage Finds komt eraan! Zaterdag 21 juni is het weer zover, een dag die volledig draait om tweedehands kleding. Van maandag 16 juni t/m vrijdag 20 juni kun je zelf kleding inleveren en er ook nog iets aan verdienen. Daarnaast hebben we donderdag avond 19 juni een super leuke sieraden workshop met Atelier Tu. Maak een sieraad naar keuze voor €29,95 inclusief hapje en drankje en vooral ook heel veel gezelligheid. Schrijf je snel in via onderstaande button want VOL=VOL! 

Kleding inleveren

Wij werken samen met GoedMoet aan het Vintage Finds Event! U kunt uw kleding alleen inleveren bij ons dames modehuis in Rijssen. GoedMoet bepaald de prijs van het product en als uw item word verkocht, dan ontvangt u 40% van de opbrengst. Bovendien krijgt u bij het inleveren van uw kleding direct een Unique Gift Voucher ter waarde van €10 die te gebruiken is t/m zaterdag 28 juni.

Voorwaarden

Als u van plan bent de kleding in te leveren zijn er een paar voorwaarden die we u bij deze willen melden:

  1. Er kan alleen dames merkkleding worden ingeleverd, met een maximum van 3 items per persoon.

  2. We ontvangen de kleding graag schoon, gewassen en gestreken, zonder vlekken, scheuren of slijtage.

  3. Wij selecteren de ingebrachte kleding, en GoedMoet bepaalt de verkoopprijs. Bij verkoop van jouw items ontvang je 40% van de opbrengst.

  4. Bij inlevering van jouw items ontvang je eenmalig een Unique Mode Gift Voucher van €10. Te besteden bij alle Unique Mode winkels in Rijssen en Nijverdal bij een minimale bestedingswaarde vanaf €50.

  5. Deze Unique Mode Gift Voucher is geldig van maandag 16 juni tot en met zaterdag 28 juni.

  6. Per klant wordt er maximaal één cheque uitgegeven en/of aangenomen.

  7. De niet-verkochte kleding die aan ons geschonken is, zullen wij doneren aan een goed doel.

  8. Unique Mode en GoedMoet zijn niet aansprakelijk voor eventuele schade aan de kleding door brand, waterschade of diefstal.

Workshop Atelier Tu x Unique

Donderdagavond 19 juni hebben we een super leuke workshop sieraden maken samen met Atelier Tu. Je maakt een sieraad naar keuze! Denk aan een leuke ketting, armband, of oorbellen met bedels, kralen etc. Deze workshop kost €29,95 p.p.

Dit is inclusief:

– Een welkomstdrankje
– Je zelfgemaakte sieraad
– Workshop gegeven door Atelier Tu

Wij zorgen natuurlijk voor een hapje en drankje! De workshop begint om 19:00 en zal tot ongeveer 20:30 duren.

Schrijf je in voor de workshop
Benieuwd naar onze winkels?

Kom een kijkje nemen in onze vernieuwde winkels

Stay up to date

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Voor meer informatie verwijzen wij naar onze Privacy Statement.

De waardering van www.uniquemode.nl bij WebwinkelKeur Reviews is 9.4/10 gebaseerd op 1468 reviews.